ФАКУЛЬТЕТ МОРСКОГО ПРАВА И МЕНЕДЖМЕНТА

Национальный университет «Одесская морская академия»

Национальный университет «Одесская морская академия»

ФАКУЛЬТЕТ МОРСКОГО ПРАВА И МЕНЕДЖМЕНТА

Укр Рус

Приветствие Декана факультета морского права и менеджмента

Шановні друзі!

Факультет морського права та менеджменту у складі Одеської національної морської академії бере початок з 1991 року.

У 1994 році академія виступила з ініціативою підготовки морських юристів і з 1995 року за дорученням Кабінету Міністрів України в академії розпочалася підготовка фахівців з морського права.

З 2004 р. на факультеті була відкрита нова спеціальність "Менеджмент організацій".

Належний рівень навчального процесу факультету забезпечує науково-педагогічний склад: доценти, професори, кандидати наук та доктори наук – висококваліфіковані фахівці у різних галузях права.

Визначальними критеріями освіти на факультеті морського права та менеджменту є якість підготовки фахівців, відповідність вітчизняному та європейському ринку праці, академічна мобільність, сумісність кваліфікації на академічному та післяакадемічному етапах підготовки, посилення конкурентоспроможності системи освіти.

Випускники спеціальності "Правознавство" можуть обіймати посади: адвоката, судді, юрисконсульта підприємств, державних установ та організацій, юриста у сфері господарської та міжнародної економічної діяльності, відповідних фахівців у правоохоронних органах, інспектора податкової служби, інспектора митної служби, спеціаліста контрольно-ревізійних органів, спеціаліста органів соціального забезпечення, інспектора якості продукції, викладача права у навчальних закладах, наукового співробітника науково-дослідних організацій і лабораторій, інші посади, які потребують вищої юридичної освіти.

Випускники спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності)" можуть обіймати посади у наступних сферах діяльності: морегосподарської, судноплавної, крюїнгової, експедиторської, міжнародної економічної діяльності.

Право та менеджмент є основним фундаментом для кожної світової соціально-економічної системи, яка дбає про своїх дітей. Я сподіваюсь, що Ви, наші абітурієнти, студенти, випускники будете на чолі Держави та впевнено спрямуєте її до перших позицій в світовому товаристві.

Декан к.ю.н., доцент Голикова Мария Валерьевна

 

ДЕКАНАТ

Заместитель декана по воспитательной работе
Беспалов Александр Владимирович
 

Адрес:
65029, г. Одесса, ул. Дидрихсона 13, учебный корпус № 1.
Web: http://www.onma.edu.ua, E-mail: fmp@onma.edu.ua
Тел. 728-48-96.
Можно доехать:
Трамваи №№ 5, 15, 28, 30.
Автобусы №№ 191, 232, 237, 240, 250.
Маршрутные такси №№ 108, 127, 164, 165, 168, 191, 197, 214, 215, 232, 240, 245, 250.